پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8554
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 12 مهر, 1397 - 17:15
 •   

  ضرورت آمادگی همه جانبه در مواجهه با حوادث احتمالی

  شهردار کلاچای بر ضرورت آمادگی همه جانبه در مواجهه با حوادث احتمالی تاکید کرد.

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی عصر روز پنجشنبه در نشست با اعضای ستاد مدیریت بحران شهرداری با اشاره به نقشه های پیش بینی هواشناسی از ورود توده هوای سرد و بارش زا از سمت غرب کشور به استان های گیلان و مازندران خبر داد و گفت: هم اکنون ۴۸ساعت آماده باش برای همه نیروهای ستاد مدیریت بحران اعلام می کنم و ضروری است نیروهای خدماتی و آتش نشانی درآماده باش کامل بسر ببرند.

   

  وی اوج بارش را در ۲۴ساعت آینده اعلام و افزود :همه اعضای ستاد مدیریت بحران باید پای کار باشند و هیچگونه اهمال و سستی در روند کار پذیرفتنی نیست.

   

  رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری کلاچای از بسیج همه امکانات و تجهیزات برای مقابله با حوادث احتمالی خبر داد و تصریح کرد :دو دستگاه لودر، یک دستگاه بیل بزرگ، دو دستگاه بیل بکهو و سه دستگاه ماشین آتش نشانی به همراه چند گروه نیروهای ستاد مدیریت بحران اعم از نیروهای خدماتی و آتش نشانی در فرایند کار مشارکت دارند.

   

  اثنی‌عشری ماچیانی با بیان اینکه احتمال شدت باران برابر اعلام سازمان هواشناسی در ۲۴ساعت آینده وجود دارد بیان کرد:آنچه همواره مورد تاکید است آمادگی همه جانبه همه نیروهای ستادی و خدماتی در برابر حوادث احتمالی است که طبعا با هم افزایی و انسجام بیشتر می توانیم بر آن فایق آییم.

   

  بر پایه این گزارش، پیرو اطلاعیه سازمان هواشناسی و ستاد مدیریت بحران استان و شهرستان در ارتباط با ورود جبهه هوای سرد و بارش زا به استان گیلان، شهرداری کلاچای نیز به تبع آن نشست ستاد مدیریت بحران را به ریاست شهردار عصر روز پنجشنبه در محل شهرداری تشکیل داد.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.