پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8407
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 23 شهر, 1397 - 07:14
 •   

  القای ناکارامدی نظام، غیر قابل تحمل شدن معیشت مهمترین ترفندهای دشمنان در جنگ رسانه‌ای علیه ملت ایران است

  معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: القای ناکارامدی نظام، غیر قابل تحمل شدن معیشت مهمترین ترفندهای دشمنان در جنگ رسانه‌ای علیه ملت ایران است

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور روز جمعه در مراسم تکریم و معارفه امام جمعه جدید کلاچای که در محل سالن بصیرت اداره آموزش و پرورش کلاچای برگزار شده بود، با اشاره به تشدید فشارهای دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی از مهمترین دلایل آن را وارد شدن کشور در جشن چهل سالگی انقلاب دانست.

   

  حجت‌الاسلام والمسلمین عباس رضوانی نسب افزود :ورود به جشن چهل سالگی انقلاب متاثر از آن است که انقلاب به رشد و بلوغ و بالندگی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دست یافته و هیچ قدرتی یارای ضربه زدن به آن را ندارد به همین دلیل فشارها را در اشکال مختلف علیه نظام تشدید کرده اند.

   

  وی القای ناکارامدی نظام، غیر قابل تحمل شدن معیشت، ناامیدی و یاس در دل مردم را از مهمترین ترفندهای دشمنان در جنگ رسانه‌ای علیه ملت ایران عنوان و اظهار کرد :اینها از توطئه های دشمنان است و ستاد بزرگی هم تشکیل داده اند تا از این طریق نیات شوم خود را عملی کنند اما طرفی نخواهند بست.

   

  معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور زیر سوال بردن اقتدار و توانمندی نظام و تصویر سیاهی از ایران نشان دادن را دیگر سیاست خباثت آمیز دشمنان ذکر و آن را خواب و خیال و رویایی بیش ندانست.

   

  بر پایه این گزارش طی حکمی از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی به سمت امام جمعه جدید بخش کلاچای شهرستان رودسر معرفی و از زحمات امام جمعه سابق حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسن لطیفی تجلیل شد.

   

  حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی پیشتر از این ۶سال امامت جمعه بخش کلاچای را عهده دار بوده است.

  تهیه خبر :عباس جعفری


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.