پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8373
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 16 شهر, 1397 - 12:16
 •   

  تیم رستوران بابا محسن؛رقابت‌های والیبال ساحلی کاپ آزاد کشوری کلاچای شد

  نخستین دوره رقابت های والیبال ساحلی کاپ آزاد کشوری در بخش کلاچای شهرستان رودسر با قهرمانی تیم رستوران بابا محسن پایان یافت.

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، مسئول برگزاری این مسابقات روز جمعه در جریان اهدای جوایز به تیم های برتر از شرکت ۱۴تیم در چهار گروه به صورت دوره‌ای در ساحل نگین شمال شهرداری کلاچای خبر داد.

   

  سید عباس رهبر افزود :با پایان یافتن این مسابقات تیم رستوران بابا محسن در جایگاه نخست ایستاد و تیم های شهرداری کلاچای، بتن آماده کاسپین و لوستر جیحون بندر ترکمن مکان های دوم تا چهارم را از آن خود کردند.

   

  وی اظهار کرد:در دیدار رده بندی بتن آماده کاسپین با شکست لوستر جیحون ترکمن مقام سوم را به دست آورد و در دیدار نهایی که بین تیم های شهرداری کلاچای و رستوران بابا محسن برگزار شد شهرداری کلاچای دو بر صفر نتیجه را به حریف خود واگذار کرد و بدین ترتیب رستوران بابا محسن عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

   

  رهبر یادآور شد :اولین دوره رقابت های والیبال ساحلی کاپ آزاد کشوری در کلاچای روزهای ۱۴تا ۱۶شهریور ماه جاری در ساحل نگین شمال شهرداری کلاچای برگزار شد.

   

  به گفته وی، به تیم های اول تا هشتم این مسابقات جوایز نقدی اهدا شد.

   

  وی اضافه کرد :این مسابقات با همکاری کمیته والیبال ساحلی، هیات والیبال، بخشداری، شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای، اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

   

  در مراسم اهدای جوایز به تیم های برتر نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس، بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رییس اداره ورزش و جوانان رودسر و کلاچای حضور داشتند.

   

  از این مسابقات استقبال خوبی به عمل آمد و از نظر سطح کمی و کیفی در سطوح عالی برگزار شد.

  تهیه خبر :عباس جعفری

  برچسب ها :

  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.