پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8366
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 16 شهر, 1397 - 07:28
 •   

  عزم و اهتمام مجلس برای توسعه وگسترش ورزش با تخصیص اعتبارات مناسب

  نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی به عزم و اراده مجلس در راستای توسعه و تقویت ورزش در جامعه با تخصیص اعتبارات لازم و مناسب در این زمینه اشاره و گفت :تلاش ما در مجلس شورای اسلامی این است که به توسعه، تقویت و گسترش ورزش با اختصاص اعتبارات مناسب کمک کنیم و خوشبختانه این نگاه و راهبرد در مجلس وجود دارد.

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، اسداله عباسی روز جمعه در همایش مسابقات اتومبیلرانی در ورودی نگین شمال شهرداری کلاچای افزود :معتقدم باید این فرصت ها و امکانات را در بخش ورزش فراهم تا استعدادها ی بالقوه ورزشکاران به فعلیت در آید.

   

  به گفته وی، این آمادگی در مجلس وجود دارد تا با فراهم کردن امکانات و منابع استعدادهای جوانان شکوفا و نشاط در جامعه تقویت شود.

   

  نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:امسال مجلس برای توسعه و ارتقای بیشتر ورزش اعتبار مناسبی اختصاص داده که افزایش اعتبار هم در حوزه سرانه فضاهای ورزشی و هم در حوزه زیر ساختهای ورزشی است.

   

  به گفته عباسی، با توجه به محدودیت منابع بویژه در حوزه تملک دارایی ها، اما در سایر حوزه ها اعتبار خوبی به بخش ورزش اختصاص یافته است.

   

  رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کلاچای هم در این همایش از شرکت ۳۶۰اتومبیل ران از استان های گیلان و مازندران در همایش اتومبیل های اسپورت در این شهر و در سه بخش ماشین های اسپرت، آفرود و کلاسیک خبر داد.

   

  محمد رضا حیدرپور، توسعه و ارتقای این رشته ورزشی و شناساندن بیشتر آن در منطقه و معرفی شهر کلاچای در سطح کشور از جمله اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.

   

  به گفته وی، به شش نفر از برترین های این مسابقات جوایزی اهدا خواهد شد.

   

  در این همایش اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای و جمع دیگر از علاقمندان به این رشته ورزشی حضور داشتند.

   

  کلاچای از توابع شهرستان رودسر در ۸۰کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.
  خبرنگار -عباس جعفری


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.