پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8258
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 شهر, 1397 - 18:17
 •   

  چرا فرصت حضور مسافرین در کلاچای غنیمت شمرده نمی شود؟!

  از روز شنبه 3شهریورماه کمربندی کلاچای در مسیرشرقی به غربی بدلیل نصب سازه های بتنی پل تقاطع غیرهمسطح مسدود شد و مسافرین از محدوده شهری عبور خود را ادامه می دهند

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، از روز شنبه ۳شهریورماه کمربندی کلاچای در مسیرشرقی به غربی بدلیل نصب سازه های بتنی پل تقاطع غیرهمسطح مسدود شد و مسافرین از محدوده شهری عبور خود را ادامه می دهند

   

  متاسفانه به غیر از چند بنر راهنما که مسیر رشت را به مسافرین نشان می دهد هیچ بنری برای جلب توجه مسافرین در طی این مسیر به شهر کلاچای نصب نشده است

   

  دریغ از یک بنر خوش آمدگویی تا نصب معرفی نقاط گردشگری شهر کلاچای ،حتی بروشوری نیز آماده نشده است که به مسافرین گذری داده شود که شاید باعث گردد مسافرین ساعتی از روز خود را در شهر کلاچای سپری کنند.

   

  شهرداری کلاچای می توانست با ایجاد و راه اندازی نمایشگاه محصولات منطقه و صنایع دستی علاوه بر اشتغال عده ای نسبت به پویاترشدن اقتصاد شهر کلاچای که موجب تحول در درآمد شهرداری می شود ، اقدام کند ولی از آن غفلت کرد.

   

  عدم تحول در یک سال اخیر شهرداری در دوره پنجم شورای شهر و آمالی شدن بسیاری از اهداف از جمله طرح های جامع شهری، محله محوری و بافت فرسوده که اعتبارات بزرگی را برای اجرا می طلبد (درشرایطی که اوضاع اقتصادی کشور حال خوشی ندارد) مردم شاهد اتفاق خاصی نبودند!

   

  سوالی که اینجا مطرح می شود که امیدواریم مسئولین پاسخ قانع کننده ای نسبت به آن داشته باشند، اینست که آیا فرصتی بهتر از این ایام در نظر دارید که می تواند گام های بزرگی را برای جذب گردشگر و سرمایه گذاران بخش گردشگری فراهم سازد؟ اگر بوده است چرا تاکنون مردم کلاچای ، چیزی از آن را مشاهده نکرده اند؟

   

  پی نوشت:بسیاری از صاحب نظران اوضاع اقتصادی امروز کشور را عدم توجه به فرصت و توان داخلی توسط دولت های یازدهم و دوازدهم می دانند و بیان می کنند تیم دولت با تمرکز بر برجام وعده رفع کامل تحریم ها را داده بود که آن هم توسط ریاست جمهور ایالات متحده آمریکا نقض گردید.

   

  گفتنی است کمربندی کلاچای به مدت ۱۴ روز بغیر از پنج شنبه و جمعه از ساعت ۷صبح الی ۶عصر مسدود می باشد


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.