پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8149
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 مرد, 1397 - 17:52
 •   

  تااتمام پروژه های نیمه تمام در رودسر، پروژه جدیدی آغاز نخواهد شد

  سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به وجود تنگناهای مالی در روند انجام پروژه های عمرانی گفت:در چنین شرایطی تا زمانی که پروژه های نیمه تمام به سر انجام نرسیده پروژه جدیدی در شهرستان آغاز نخواهد شد.

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، علی وارسته عصر روز شنبه در آیین تودیع و معارفه بخشدار جدید بخش کلاچای این شهرستان، اولویت را با پروژه های بالای ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی ذکر و افزود :در سال جاری در کمیته برنامه‌ریزی به این مهم به خوبی پرداخته خواهد شد.

   

  به گفته وی، تلاش می کنیم با تخصیص اعتبار مناسب پروژه های نیمه تمام و اولویت دار را در یک بازه زمانی کوتاه به سر انجام برسانیم.

   

  سرپرست فرمانداری رودسر در بخش دیگری از سخنان خود خدمتگزاری به مردم را در نظام جمهوری اسلامی بسیار مهم و ارزشمند خواند و اظهار کرد :باید تلاش کنیم از عهده مسئولیتی که به ما تفویض شده در راستای خدمات رسانی بی منت به مردم استفاده و رضایتمندی نسبی را فراهم کنیم.

   

  وارسته اضافه کرد : اگر از این مسئولیت ها در راستای منافع و مطامع شخصی و فردی استفاده کنیم طبعا آسیب پذیر خواهیم بود.

   

  سرپرست فرمانداری رودسر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نیازمندی ها و مطالبات مردم در بخش کلاچای از بخشدار جدید خواست بابهره گیری از همه توان و ظرفیت آنها را به فعلیت در آورند اما تحقق این امر هم مستلزم آن است که مردم و مسئولان نقش مشارکتی در این زمینه داشته باشند.

   

  وارسته با اشاره به در پیش بودن هفته دولت لزوم انعکاس بیان خدمات و دستاوردهای دولت را مورد تاکید قرار داد و از رسانه ها هم خواست به روشنگری و تنویر افکار عمومی از خدمات دولت بپردازند و از این طریق بارقه امید را در دل مردم نسبت به نظام افزایش دهند.

   

  امام جمعه کلاچای هم در این مراسم مسئولیت را در نظام اسلامی به عنوان امانت و فرصت توصیف که باید از آن در راستای خدمات به مردم استفاده کرد.

   

  حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسن لطیفی خدمت خالصانه و بی منت به مردم را رسالت مهم مسئولان دانست و افزود :باید مسئولان صادقانه به مردم خدمت کنند و از این طریق اعتماد عمومی را افزایش دهند.

   

  مهدی خلقی بخشدار جدید بخش کلاچای هم در این مراسم بر ضرورت توسعه و پیشرفت این بخش در حوزه زیر ساخت ها تاکید کرد و گفت :تلاش می کنیم آنچه حق مردم منطقه است به خوبی ادا کنیم.

   

  به گفته وی، مطمئناً با با هم افزایی و انسجام می توانیم این بخش را به جایگاه واقعی خود ارتقا بخشیم و معتقدم بستر و زمینه لازم برای تحقق این امر وجود دارد.

   

  بنا بر این گزارش، طی حکمی از سوی وزیر کشور ، مهندس مهدی خلقی به سمت بخشدار جدید بخش کلاچای معرفی و از زحمات هادی کوچکی بخشدار سابق تجلیل شد.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.