پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8098
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 23 ارد, 1397 - 04:12
 •   

  توسعه همه جانبه شهر کلاچای در توجه به طرح جامع و تفصیلی می باشد / بخشی از شهر در سالیان گذشته جزو محدوده خدماتی شهرداری نبوده است

  شهردار کلاچای گفت: توسعه همه جانبه شهر کلاچای در توجه به طرح جامع و تفصیلی می باشد

  ابراهیم اثنی عشری در گفتگو با خبرنگار کلاچای خبر ، با اشاره به اینکه طرح جامع و تفصیلی شهر کلاچای بیش از ۲۰ سال مغفول مانده است ، اظهار داشت: از قرار داد این طرح نیز قریب ۱۰ سال می گذرد ولی هنوز طرحی ارائه نشده است.

   

  وی ادامه داد: در سالیان گذشته و در طرح جامع شهر بخشی از کلاچای جزو محدوده خدماتی بوده خارج شده است و تمام تلاش مان اینست که محور کمربندی متصل به شهر در محدوده خدماتی شهر آورده شود چرا که محور کمربندی برای شهر و مردم یک فرصت استثنایی به شمار می رود و اگر این فرصت از دست برود در معیشت مردم تاثیر خواهد گذاشت.

   

  شهردار کلاچای خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم در موازات کمربندی خیابانی احداث شود و با تلفیق کاربری های مناسب و از نظر ایمنی مشکلات دسترسی به کمربندی مرتفع شود.

   

  اثنی عشری در بخش دیگر سخنان خود به املاک حاشیه رودخانه پلرود اشاره کرد و گفت: این املاک نیز در طرح مطالعات جامع وتفصیلی دیده نشده و شهرداری درنظر دارد در ادامه خیابان حاشیه رودخانه به ساحل ، خیابانی به سمت مجتمع نگین شمال احداث نماید تا توسعه گردشگری منطقه دوچندان گردد.

   

  وی در پایان سخنانش گفت: به هنگام تهیه طرح تفصیلی به نیازهای مردم و تعهدات شهرداری در سالیان گذشته توجه خواهد شد.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.