پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8036
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 5 ارد, 1397 - 19:21
 •   

  تلاش جدی نماینده مردم رودسر و املش برای راه اندازی حوزه قضایی کلاچای-چابکسر

  نماینده مردم رودسر و املش برای راه اندازی حوزه قضایی کلاچای-چابکسر به رئیس قوه قضائیه نامه نوشت

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، یکی از دغدغه اهالی بخش های کلاچای و چابکسر دسترسی به دادگستری شهرستان رودسر است تا جایی که برخی از اهالی این مناطق مجبور به طی مسافتی بالغ بر ۵۰ کیلومتر می باشند.

   

  اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی که در ایام نوروز سال جاری در جمع مردم شهر کلاچای حاضر شده بود و با ابراز نگرانی از سختی طی مسیر بسیاری از ااهالی منطقه برای کارهای قضایی شان گفت:از شورای شهر کلاچای می خواهم با فراهم آوری ساختمان  و برگزاری جلسه با خیرین ، بازاریان و بزرگان شهر،  شرایط را برای ایجاد دادگستری در این شهر مهیا کنند.

   

  نماینده مردم رودسر و املش در حاشیه دومین نشست سران سه قوه در دوم اردیبهشت ماه پس از دیدار با آیت الله آملی لاریجانی با تقدیم نامه ای به ریاست قوه قضائیه خواستار راه اندازی حوزه قضایی کلاچای -چابکسر شد.

   

  در متن این نامه آمده است :

  محضر مبارک حضرت آیت الله آملی لاریجانی
  ریاست محترم و معزز قوه قضائیه

  سلام علیکم
  احتراما به استحضار می رساند مردم عزیز و محترم بخش های کلاچای و چابکسر ناچارند برای گرفتن خدمات قضایی گاهی اوقات بیش از ۵۰ کیلومتر مسیر و راه را طی نماند و حتی جزئی ترین امور را پیگیری نمایند. تحمل رنج و مشقت برای رسیدگی کارهای قضایی زیبنده مردم عزیز ما نیست . لذا با توجه به درخواست های مکرر و همچنین اعلام آمادگی شوراها و شهرداران بخش های مذکور در تمهید مقدمات و قراردادن امکانات مورد نیاز خواهشمند است دستور فرمائید جهت راه اندازی حوزه قضایی با نظر مساعد اقدام فرمایند.

   

  اسدالله عباسی -عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی

  برچسب ها :

  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.