پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8019
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 30 فرو, 1397 - 14:05
 •   

  راه روستایی در کلاچای که برای تسهیل رفت و آمد اقدامی نشده است!

  راه روستای جورسرای واجارگاه یکی از ده ها راه ارتباطی شهرستان رودسر است که تاکنون هیچ اقدامی برای تسهیل رفت و آمد آن صورت نگرفته است

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر، صبح پنج شنبه به همراه سرپرست راه و شهرسازی شهرستان رودسر عازم دو روستای منطقه واجارگاه بخش کلاچای شدیم.

   

  راه روستای فشکل پشته به جورسرای واجارگاه یکی از راههایی بود که مورد بازدید سرپرست و کارشناسان راه و شهرسازی شهرستان رودسر قرار گرفت. راهی که تاکنون هیچ اقدامی برای تسهیل رفت و آمد آن صورت نگرفته است و اهالی این روستا به سخت آمد و شد می کنند.

   

  فرزاد دلارام پس از بازدید این راه روستایی گفت: این راه روستایی به طول ۱۴۰۰ متر می باشد که نیازمند اجراى زیرسازی و آسفالت است. ان شالله پس از انجام روند اداری و همكارى ساير مسئولين در کمیته برنامه ریزی شهرستان مصوب و پس از تخصيص اعتبار آماده اجرا خواهد شد.

   

  وی ابراز امیدواری کرد: در صورت اجرای این پروژه و با توجه به وجود باغات پرتقال و چای، شاهد مهاجرت معکوس به این روستا خواهیم بود.

   

  سرپرست راه و شهرسازی شهرستان رودسر پس از بازدید از راه روستايى گاوماست به باغدشت، گفت: ۹۰درصد زیرسازی این مسیر ارتباطی (۹۰۰ متر) مناسب می باشد که در صورت آماده شدن کامل آن، در نيمه اول سال ٩٧ آسفالت و مردم از نعمت راه آسفالته بهره مند خواهند شد.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.