پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 8001
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 19 فرو, 1397 - 03:39
 •   

  شهردار جدید کلاچای، فردی با تجربه و اشرافیت کامل در عمران و آبادانی شهر را داراست

  رئیس شورای شهر کلاچای در آئین تودیع و معارفه شهردار گفت:شهردار جدید کلاچای، فردی با تجربه و اشرافیت کامل در عمران و آبادانی شهر را داراست

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر، محمدپورحسین در مراسم تودیع و معارفه شهردار کلاچای با قدردانی از تلاش های صادقانه محمدموسی شعبانیان در جایگاه شهردار این شهر و حمید عبدالله زاده بعنوان سرپرست در روزهای پایانی سال ۹۶ ، گفت: با تصمیم شورای شهر ، فردی با تجربه و بومی منطقه انتخاب شد که اشرافیت کامل در عمران و آبادانی شهر دارد و امیدواریم تعامل خوبی بین شورا و شهرداری ایجاد شود.

   

  وی با اعلام گزارشی از عملکرد شش ماهه شورا و شهرداری کلاچای ، افزود: بالغ بر یک میلیارد تومان در طی مسئولیت دوره پنجم به طلب کاران شهرداری پراخت کردیم و هم اکنون بدهی شهرداری به ۴میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است.

   

  رئیس شورای شهر کلاچای از تلاش برای استقلال ادارات گفت و اظهار داشت: مکانی را به اداره ثبت احوال به مدت ۳ سال اختصاص دادیم که خوشبختانه این اداره با چارت سازمانی در کلاچای مستقر شده است، آمادگی در اختیار قرار دادن ساختمان و حتی زمین به دادگستری را نیز داریم و هر کسی بتواند در این راستا برای استقلال دادگستری نقش ایفا کند کمک خواهیم کرد.

   

  پورحسین در خصوص پایگاه امداد دریایی نیز گفت: دیداری با مدیرکل هلا احمر داشتیم که قرار شد هم پایگاه هلال احمر ساخته شود و هم پایگاه دریایی که امیدواریم این اتفاق به زودی صورت گیرد.

   

  وی با قدردانی از تلاش اعضای شورای شهر به کمک یکی از خیرین برای تجهیز آزمایشگاه درمانگاه کلاچای اشاره کرد و اذعان داشت: این آزمایشگاه در دهه فجر سال ۹۶ به بهره برداری رسیده است.

   

  رئیس شورای شهر کلاچای از حضور سرمایه گذار بخش خصوصی در کلاچای به جهت راه اندازی پارک برقی خبر داد و گفت: این سرمایه گذار بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان وسایل بازی در نگین شمال متسقر خواهد کرد که امیدواریم تا پایان فروردین ماه سال جاری محقق شود.

   

  پورحسین معضل زباله را یکی از بزرگترین مشکلات شهرهای شمالی دانست و خاطرنشان کرد: با آنکه تفکیک زباله در حال انجام است ولی نیازمند همکاری تمام شهروندان برای کاهش تولید زباله هستیم

   

  وی در پایان سخنانش به تهیه طرح های اجرایی شهر در نقاط ورودی پلرود و گزافرود ، استفاده از ظرفیت های ساحلی و رودخانه ای و همچنین انتقال بازار هفتگی خبر داد.

   

  گفتنی است در این مراسم ابراهیم اثنی عشری به عنوان شهردار جدید کلاچای معرفی شد.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.