پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7870
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 4 اسف, 1396 - 15:41
 •   

  آقایان شورای شهر؛ این چه وقت برکناری شهردار است؟!

  شهردار کلاچای عصر چهارشنبه 2 اسفند با تصمیم اعضای شورای شهر برکنار شد و حمید عبدالله زاده به عنوان سرپرست شهرداری معرفی گردید.

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، عصر چهارشنبه ۲ اسفندماه خبری در این رسانه به نقل رئیس شورای شهر کلاچای منتشر شد که از برکناری شهردار کلاچای پس از ۴ ماه و ۱۵ روز خبر می داد.خبری که برای بسیاری از صاحب نظران عرصه توسعه شهری خبری ناخوشایند و حتی شک آور بود . چرا که نبود مدیریت شهری در ماه پایانی سال که شهر در تلاطم آماده سازی برای استقبال از بهار و مسافرین نوروزی است، شهر را دچار مشکل و حتی معضل می کند.

   

  شهری که پس از سالها نبود  فضای همدلی بین مردم و شهرداری، با حضور شعبانیان به آرامش رسیده بود و نیاز به یک فرصت برای یک جهش در توسعه شهری داشت تا از دیگر شهرهای همجوارش همچون سالهایی نه چندان دور سبقت بگیرد متاسفانه با نظر و موافقت اعضای شورای شهر دچار یک شُکِ بزرگ شد.

   

  حال باید از اعضای محترم شورای شهر کلاچای پرسید: آقایان این چه وقت برکنار کردن شهردار بود؟

   

  چرا شورای شهر کلاچای ، به تاکید رهبر انقلاب  بر “همدلی و همزبانی” جهت برطرف کردن مشکلات جامعه توجه نکردند و نظرات شخصی خود را مقدم بر نظرات مردم دانسته اند و اقدام به برکناری شهردار کرده اند؟

   

  آیا شورای شهر کلاچای با آنکه بر مشکلات شهری و شهرداری درایت دارند به این اندیشیده اند که در روزهای پایانی سال که شهر باید آماده استقبال از بهار و نوروز شود ، حقوق و پاداش کارکنان پرداخت گردد، چه کسی این شهر را مدیریت خواهد کرد؟

   

  ایکاش اعضای محترم شورای شهر بجای  این تصمیم گیری عجولانه اندکی به آینده شهر می اندیشیند و کام شهروندان را در آغاز سال جدید تلخ نمی کردند.

   

   


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.