پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7824
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 بهم, 1396 - 07:48
 •   

  آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران در چایخانسر / توصیه های لازم در زمینه آگاه سازی مردم انجام شده است

  دهیار چایخانسر با بیان اینکه ستاد مدیریت بحران در آماده باش کامل می باشد، گفت: توصیه های لازم در زمینه آگاه سازی مردم انجام شده است

  سید سجاد سید آقایی در گفتگو با خبرنگار کلاچای خبر از تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران در دهیاری چایخانسر خبر داد و گفت: این جلسه با توجه به اخطاریه هواشناسی مبنی بر کاهش دما، وزش باد شدید و بارش برف و باران در جلگه، دامنه و ارتفاعات نواحی شمالی کشور برگزار شده است.

   

  وی با بیان اینکه برای تسهیل امر خدمت رسانی در بازگشایی معابر اصلی و فرعی روستا ، یک دستگاه بیل بکهو اجاره شده است، افزود: از اهالی روستا انتظار داریم خودروهای خود را در پارکینگ یا حیاط منزل پارک کنند و از پارک خودرو در کوچه و معابر خودداری نمایند چرا که این کار علاوه بر آسیب احتمالی به خودرو، موجب بسته شدن مسیر و کند شدن عملیات برف‌روبی و امداد می‌شود.

   

  دهیار روستای چایخانسر خاطرنشان کرد: در آماده باش کامل هستیم و همچنین با برنامه ریزی های صورت گرفته نیروهای بسیجی محل نیز در خدمت رسانی و بازگشایی معابر و کوچه ها کمک گرفته خواهد شد.

   

  سیدآقایی با بیان اینکه تمام توصیه های لازم در زمینه آگاه سازی مردم برای مقابله با بحران احتمالی ناشی از برف به اهالی روستا انجام شده است، گفت: مردم بهتر است قبل از آغاز بارش ها حداکثر لوازم و اقلام مورد نیاز غذایی نظیر نان ، آب معدنی و خرما را تهیه کنند.

   

  روستای چایخانسر از توابع بخش چابکسر شهرستان رودسر می باشد.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.