پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7814
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 5 بهم, 1396 - 17:38
 •   

  شهردار کلاچای خبر داد: ارائه بودجه ۶میلیاردی شهرداری کلاچای در سال ۹۷ به شورای شهر

  شهردار کلاچای از ارائه بودجه 6میلیاردی شهرداری کلاچای در سال 97 به شورای شهر خبر داد.

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ،  محمد موسی شعبانیان با بیان این خبر گفت:بودجه پیشنهادی این شهرداری برای سال ۹۷شش میلیارد تومان است که برای تصویب تحویل شورای اسلامی شهر شده است.

   

  وی افزود در صورت تصویب این بودجه که دردو بخش جاری و عمرانی هزینه خواهد شد گام های خوبی درراه توسعه و ارتقا، طرح های عمرانی و گردشگری برداشته خواهد شد.

   

  شهردار کلاچای با بیان اینکه اعتبار پیشنهادی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش محسوسی را نشان نمی دهد اظهار کرد:همه ی تلاش و اهتمام مجموعه شورا و شهرداری این است که در راستای توسعه پایدار و همه جانبه شهرقدم بر داریم و معتقدم شرایط و بستر لازم برای به فعلیت در آوردن آنها وجود دارد.

   

  شعبانیان در ادامه سخنان خود با یاد آوری اینکه بودجه شهرداری در سال آینده در دو بخش عوارض وصولی و منابع دولتی تامین خواهد شد افزود با این اعتبارات نگاه ویژه ای درتوسعه شهر درحوزه های توریستی و گردشگری،عمران شهری،بهسازی معابر و طرح جمع آوری هدایت آب های سطحی و ….. خواهیم داشت.

   

  به گفته شعبانیان بودجه پیشنهادی شهرداری هم اکنون در اختیار شورای اسلامی شهر قرار گرفته و امیدواریم طی روزهای آتی به تصویب برسد.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.