پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7807
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 1 بهم, 1396 - 09:22
 •   

  بخشدار کلاچای: خیرین به دانش‌آموزان مستعد در تجهیز امکانات کمک کنند

  بخشدار کلاچای بابیان اینکه خیرین به دانش‌آموزان مستعد در تجهیز امکانات کمک کنند، گت: شورای آموزش‌وپرورش بهترین و قوی‌ترین شورا در تشکیل جلسات اداری در هر حوزه اقلیمی است که می‌تواند در ایجاد اثرات خوب درزمینهٔ تعلیم و تربیت مفید باشد.

  به گزارش کلاچای خبر ،  هادی کوچکی امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش در فرمانداری رودسر اظهار کرد: آسایش و آرامش خانواده و منزلت اجتماعی خانواده و معلمان در ارتباط دوسویه آن‌ها است که متأسفانه در جلسات شورای آموزش‌وپرورش، برخی اوقات آن‌قدر غرق مشکلات مالی و اداری و هستیم آنچه به شأن معلم و دانش‌آموز است مغفول می‌ماند.

   

  وی گفت: با توجه به سیاست‌های کلی، آموزش‌وپرورش برای ادامه راه از بخش خصوصی برای قوی‌تر کردن بدنه آموزش‌وپرورش در بحث تعلیم و تربیت است، انتظار این است که خیرین به‌جای مدرسه‌سازی به تجهیز مدارس تشویق شوند.

   

  بخشدار کلاچای تصریح کرد: در برخی مدارس دانش آموزان بسیار باهوشی حضور دارند ولی ازنظر ابزار و امکانات در سطح پایینی قرار دارند که ورود خیرین به تجهیز مدارس مثمر به ثمر و اثر خواهد بود.

   

  کوچکی بابیان اینکه خیرین به دانش‌آموزان مستعد در تجهیز امکانات کمک کنند، افزود: شورای آموزش‌وپرورش بهترین و قوی‌ترین شورا در تشکیل جلسات اداری در هر حوزه اقلیمی است که می‌تواند در ایجاد اثرات خوب درزمینهٔ تعلیم و تربیت مفید باشد.

  منبع : لنگر خبر

  انتهای پیام/


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.