پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7799
 • تعداد نظرات : 1 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 1 بهم, 1396 - 05:30
 •   

  نماینده رودسر و املش: برای توسعه کلاچای از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد

  نماینده رودسر و املش با اشاره به اقداماتی که در دوره های قبلی حضور خود در مجلس برای کلاچای انجام شده ، گفت:برای توسعه کلاچای از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، هیئت مدیره بازنشستگان آموزش و پرورش کلاچای صبح شنبه ۳۰ دی ماه با عباسی نماینده مردم رودسر و املش دیدار و در خصوص اختصاص مکان جدید برای کانون و تجهیز آن گفتگو کردند.

   

  همچنین در این دیدار پورمحبوب یکی از بازنشستگان به همسان سازی و اجرای قانون مدیریت خدمات کشور اشاره کرد و خواستار توجه نمایندگان به آن شد.

   

  در ادامه این دیدار اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش از پیگیری اختصاص تسهیلات برای اعضای کانون بازنشستگان شهرستان با اولویت کانون کلاچای از صندوق بازنشستگی کشور خبر داد و گفت: برای مکان جدید پیشنهاد بدهید تا بتوانیم از طریق رایزنی با آموزش و پرورش ، شاهد  تحقق این امر در آینده نزدیک باشیم.

   

  نماینده رودسر و املش به اقداماتی که در دو دوره حضور خود در مجلس برای بخش کلاچای صورت گرفته بود اشاره کرد و گفت: چند مدرسه نوسازی شد، چند سالن ورزشی ایجاد شد، دانشگاه پیام نور را راه اندازی کردم، دانشکده شرق گیلان را برای کلاچای آوردم ولی در ۴ سالی که نبودم هیچ قدمی برای آن برداشته نشده است، تامین اجتماعی و ثبت اسناد در کلاچای مستقر شد و باز اگر خواسته ای برای توسعه کلاچای هست از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

   

  وی ادامه داد: مردم بگویند در ارتباط با کدام اداره در مضیغه و سختی اند ما آن را در کلاچای مستقل می کنیم ، در خصوص تجهیز درمانگاه تلاش هایی در درست اقدام است که بتواند خدمات بیشتری به شهروندان این بخش ارائه نماید.

  انتشار یافته: 1
  1. صبح تا شب داری برای املش کار میکنی اونجا هم میپرسی مشکلاتتون رو بگین بعد من بیام نه عزیز
   میخوای بگی من از رهبری املشی بیشتر به فکرتونم
   رای املش رو که داشته باشی اینورا اینقدر خود شیفته داری که حله
   مردم نمایش وکار رو میفهمن نماینده ……


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.