پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7760
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 29 دی, 1396 - 18:43
 •   

  ابهام در آغاز پروژه ساخت پل روستای گزافرود کلاچای

  با آنکه ۶ ماه از فروریختن پل گزافرود کلاچای می گذرد فقط پیمانکار بستر اجرای پروژه را آماده ساخته و خبری از آغاز ساخت آن نیست.

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، دوهفته پیش عباسی نماینده مردم رودسر واملش به دعوت اعضای شورای اسلامی روستای بالاگزافرود کلاچای از پلی ارتباطی اهالی با مسجد که در جریان سیل از بین رفته بود ، بازدید کرد.

   

  اسدالله عباسی در این دیدار به پیمانکار فرصت داد که فردای همان روز وضعیت آغاز پروژه را اعلام نماید در غیر اینصورت بنیاد مسکن پیمانکار دیگری را برای اجرای ساخت پل دسترسی انتخاب تا در زمان معین اقدام به ساخت و تحویل آن گردد.

   

  نماینده مردم رودسر و املش با بیان اینکه یک ماه قبل طی گزارشی از آغاز ساخت پل خبر می دهند، گفت: ولی متاسفانه هنوز اقدامی برای آغاز پروژه صورت نگرفته و باید سریعا نسبت به اجرای آن تصمیم گیری شود.

   

  امیرکبیر حبیبی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودسر در جریان این بازدید به آماده سازی بستر اشاره کرد و اظهار داشت: عدم دریافت مطالبه پیمانکار از پروژه آسفالت روستای خلیفه محله دلیل آغاز نشدن این پروژه است ، پیگیری خواهم کرد تا پایان هفته وضعیت اجرای پروژه معلوم شود.

   

  حبیب آقاجانپور یکی از اهالی روستا در جریان این بازدید گفت: پیش از فروریختن پل آقای عباسی نماینده مجلس از آن بازدید کرد  ، با رسانه های منطقه گفتگو گرفتیم و ابراز نگرانی کردیم که پس از سه روز از انتشار خبر پل بطور کامل فروریخت ، این بازدید ها مشکل کشاورز را حل نمی کند، آن طرف پل قبرستان است و اهالی و خانواده های شهدا باید بر مزار درگذشتگان شان حاضر شوند ، در برنامه های مسجد شرکت کنند ولی تا الان فقط بازدید بوده است و هیچ  و این تنها خواسته مردم این روستاست که پل هرچه سریع تر ساخته شود،۶ ماه از فروریختن پل می گذرد ، مشکل جامعه ما عدم پاسخگویی صحیح مسئولین است

   

  پس از دو هفته روز سه شنبه ۲۶ دی ماه  از امیرکبیر حبیبی رئیس بنیاد مسکن وضعیت آغاز پروژه را جویا شد، وی در پاسخ از آغاز پروژه در صورت مساعدت هوا روزهای پایانی هفته (چهارشنبه ۲۷ دی و پنج شنبه ۲۸ دی) خبر داد.

   

  امروز پنج شنبه ۲۸ دی ماه بابت پیگیری آغاز اجرای پروژه در تماس با یکی از اهالی، وضعیت پروژه را جویا شدیم که خبر از عدم آغاز اجرای پروژه پل گزافرود توسط پیمانکار اعلام شد.

   

  گفتنی است برای ساخت این پل ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

  برچسب ها :

  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.