پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7757
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 29 دی, 1396 - 17:24
 •   

  امام جمعه کلاچای: شایعه سازی بسترساز نفوذ دشمنان برای ضربه زدن به نظام است

  امام جمعه کلاچای گفت:شایعه سازی بسترساز نفوذ دشمنان برای ضربه زدن به نظام است

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، حجت الاسلام محمدحسن لطیفی در خطبه های نماز جمعه کلاچای جمهوری اسلامی ایران را از بزرگترین قربانیان تروریست در منطقه ذکر و با اشاره به نقش فعال و تاثیر گذار جمهوری اسلامی در خط مقدم مبارزه با تروریسم افزود :تا نابودی و خشکاندن این پدیده زشت و شوم جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی دست بر نخواهد داشت.

   

  وی با اشاره به تلاش دشمنان برای دور راندن فلسطین از مساله جهان اسلام و نقش کشورها ی اسلامی برای حمایت از فلسطین گفت :مطمئنا تلاش های دشمنان در این زمینه ره به جایی نخواهد برد و فلسطین به ملتش باز خواهد گشت.

   

  امام جمعه کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود موضوع حرمت داری و حریم حفظ کردن در اظهار نظرهای مسئولان را به عنوان موضوع بسیار مهم عنوان و اظهار کرد : نباید مباحثی در اظهار نظر ها مطرح و گفته شود که سبب جنجال آفرینی و ایجاد شکاف در جامعه شود که باید از آن پرهیز شود.

   

  لطیفی با اشاره به آشوب های اخیر در کشور و اینکه نظام به تازگی از فتنه دیگر خارج شده تصریح کرد :معتقدم امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگر به وحدت و گفت و گوی ملی نیاز دارد و نباید طوری حرف بزنیم که آرامش کشور مورد مخاطره قرار گیرد که تنها دشمنان از آن خشنود خواهند شد.

   

  وی چالش جدی کشور را در حوزه اقتصادی عنوان و گفت :بخشی از این مشکلات با تحریم های هوشمندانه دشمنان همراه است.

   

  حجت الاسلام لطیفی ادامه داد :تنها راه برون رفت از این وضعیت ایجاد انسجام و همگرایی بین مردم و مسئولان است که می توانیم بر مشکلات فایق آییم.

   

  امام جمعه کلاچای موضوع شایعه پراکنی را یکی دیگر از آفت هاو آسیب ها در جامعه که بستر ساز راه نفوذ دشمنان برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان و افزود : از آنجایی که دشمن در عرصه نظامی قادر به رویارویی با نظام و ملت ما نیست در فضای مجازی شایعه پراکنی می کنند تا خدمات نظام را به چالش بکشند که باید هوشیار باشیم.

   

  تهیه خبر : عباس جعفری


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.