پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7748
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 7 دی, 1396 - 16:09
 •   

  پنج شنبه بازار کلاچای فرصتی است که به راحتی از کنارش می گذرند/ آمادگی ساماندهی بازار و ایجاد اشتغال برای جوانان این شهر دارم

  سرمایه گذار بخش خصوصی با اشاره به اینکه پنج شنبه بازار کلاچای فرصتی است که به راحتی از کنارش می گذرند ، گفت: آمادگی ساماندهی بازار و ایجاد اشتغال برای جوانان این شهر دارم

  فرج اله مجید خواه سرمایه گذار بخش خصوصی در گفتگو با خبرنگار کلاچای خبر، با بیان اینکه بازار هفتگی کلاچای از دیر باز مورد توجه بسیاری از شهروندان منطقه و حتی شهرهای مجاور بوده است ، گفت: این بازار هفتگی فرصتی است که شهرداری کلاچای در طی سال های اخیر از کنار آن به راحتی می گذرد.

   

  وی ادامه داد: این بازار روز پتانسیل بزرگی برای اشتغال جوانان منطقه دارد که متاسفانه بیش از ۷۵ درصد کسبه آن را غیربومی ها شامل می شوند.

   

  این سرمایه گذار بخش خصوصی خاطرنشان کرد: با توجه به دغدغه بسیاری از فعالین و دلسوزان منطقه برای اقتصاد کلاچای در جلساتی اختصاصی این بازار روز را مورد تحلیل قرار دادیم و حتی نقشه های ساماندهی آن آماده شده است.

   

  مجیدخواه گفت: در دوره مدیریت لاهوتی نیز این پیشنهاد را به وی دادم ولی مورد توجه شهردار وقت قرار نگرفت.امروز هم این درخواست را از شهردار کلاچای دارم که این فرصت را نسوزاند و با اعتماد به بخش خصوصی اجازه فراهم آوردن بازاری پرسود برای منطقه و اشتغال جوانان را بدهد.

   

  وی همچنین از برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در نقطه دیگر در شهرکلاچای خبر داد و اذعان داشت : در حال برنامه ریزی برای یک اقدام بزرگ اقتصادی هستیم که کلاچای می تواند دوباره به قطب اقتصادی در منطقه تبدیل شود.

   

  کلاچای در ۸۵ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.