پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7739
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 24 آذر, 1396 - 18:20
 •   

  رئیس تامین اجتماعی کلاچای خبرداد : بهره مندی شهروندان کلاچایی از پزشک معتمد

  رئیس تامین اجتماعی کلاچای از شکل گیری دو اتفاق مهم و ارزشمند در این شهر در راستای حمایت همه جانبه از مردم در حوزه تامین اجتماعی خبر داد

  ناصر زمانی در گفتگو با خبرنگار کلاچای خبر  از شکل گیری دو اتفاق مهم و ارزشمند در این شهر در راستای حمایت همه جانبه از مردم در حوزه تامین اجتماعی خبر داد و گفت: بهره مندی از پزشک معتمد و دیگری راه اندازی دفتر مجمع صنفی در کلاچای از اقدامات مهم عملی از سوی این شعبه  بوده  که در راستای خدمات رسانی بهتر و بهینه به مردم صورت گرفته است.

   

  وی  با یادآوری این مطلب که پیش از این، شهر کلاچای از ظرفیت پزشک معتمد بی بهره بوده اظهار کرد: با تحقق این امر که از جمله ضروریات و مطالبات به حق مردم منطقه بوده، بیمه شدگان و مستمری بگیران این شعبه قادر خواهند بود به منظور استفاده از خدمات پیش بینی شده در سازمان (تاییدیه استراحت پزشکی، هزینه های آروتز و پروتز و… به پزشک معتمد در شهر کلاچای مراجعه کنند.

   

  رئیس تامین اجتماعی کلاچای خاطرنشان کرد:شرایط پیش از این به گونه ای بود که مردم برای انجام این کارها به شهرستان مراجعه و متحمل هزینه های گزافی می شدند که علاوه بر تسریع و تسهیل در فرایند کار باعث کاهش اتلاف وقت و هزینه های اضافی می شود.

   

  زمانی اضافه کرد: تحقق این امر بنا به درخواست شورای اسلامی شهر کلاچای، پیگیری شعبه تامین اجتماعی کلاچای، حمایت اداره کل تامین اجتماعی گیلان و معرفی پزشک معتمد از سوی مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان صورت گرفته است.

   

  رئیس شعبه تامین اجتماعی کلاچای در بخش دیگری با اشاره به تحت پوشش بودن ۴۰۰کارگر ساختمانی از سوی این شعبه از راه اندازی دفتر مجمع صنفی در راستای حمایت بیشتر از جامعه هدف در این شهر خبر داد.

   

  وی تصریح کرد: تحقق این امر مهم از سوی اعضای کارگران ساختمانی، همراهی شعبه تامین اجتماعی کلاچای و مجمع امور صنفی کارگران ساختمانی استان و حمایت مستقیم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی رودسر صورت گرفته که از سوی خود اعضا اداره و مدیریت می شود.

   

  زمانی یادآور شد: شعبه تامین اجتماعی کلاچای سه هزار و ۵۹۳ بیمه شده اصلی و یک هزار و ۳۳۱نفر مستمری بگیر زیر پوشش دارد.

   

  وی در خاتمه از زحمات بخشدار محترم بخش کلاچای مهندس هادی کوچکی برای تحقق اینگونه اقدامات قدردانی کرد.

  تهیه خبر: عباس جعفری

  برچسب ها :

  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.