پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7733
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 24 آذر, 1396 - 17:59
 •   

  مدیرکل کمیته امداد گیلان: خبر انتقال کمیته امداد کلاچای به چابکسر کذب است/ در ساختار جدید به جای مدیر ، رئیس خواهیم داشت

  چندروزی بود موضوع انتقال کمیته امداد کلاچای به چابکسر در فضای مجازی موجب تشویش اذهان عمومی شهروندان این شهر شده است که این موضوع را با مدیرکل این نهاد درمیان گذاشتیم

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر، چندروزی بود موضوع انتقال کمیته امداد کلاچای به چابکسر در فضای مجازی موجب تشویش اذهان عمومی شهروندان این شهر شده و برخی با دامن زدن به آن دنبال مقاصد شخصی می گردند. به همین جهت در گفتگویی با عباس رضوی موضوع را پیگیری کردیم و وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر انتقال کمیته امداد ، آن را کذب دانست.

   

  به این سوال با اینکه توسط رئیس کمیته امداد شهرستان رودسر پاسخ داده شد، خبرنگار ما را راضی نکرد و وی سراغ مدیرکل کمیته امداد استان گیلان رفت و دوباره جویای صحت این خبر شد.

   

  علیرضا محمدی مدیرکل کمیته امداد امام (ره) گیلان اظهار داشت: از بدو تاسیس کمیته امداد ۲تغییر ساختاری در این نهاد داشتیم که در گذشته ۲۶ شاخه در استان وجود داشت که به ازای هر فرمانداری به ۱۶ مدیریت تبدیل و باقی بصورت فرعی فعالیت می کردند.

   

  وی ادامه داد: پس از حضور پرویز فتاح به عنوان رئیس کمیته امداد کشور ، وی نگاه به خط مقدم رامهمترین وظیفه برای خدمات رسانی به مددجویان اعلام کرد و ساختار این نهاد را به ساختار گذشته و بصورت  ۲۶ شاخه ای در استان گیلان برگرداند.

   

  مدیرکل کمیته امداد امام (ره) گیلان خاطرنشان کرد: در این شکل و ساختار ضمن اینکه فعالیت ها حذف نمی شود، شاهد افزایش شاخه ها و استقلال ادارات خواهیم بود و در خدمات رسانی چابک سازی صورت می گیرد.

   

  محمدی به موضوعی که در خصوص انتقال کمیته امداد کلاچای مطرح شده اشاره کرد و گفت: این خبر از اساس کذب است و عنوان مدیریت کمیته امداد شهرستان به ریاست تغییر عنوان یافت و رئیس کمیته امداد کلاچای در این ساختار جدید  کارشناس مسئول شده است

   

  وی همچنین در خصوص مجتمع تجاری(پاساژ) ولیعصر(عج) و باغ کیوی شهر کلاچای گفت: این دو مجتمع زیر نظر مجتمع اقتصادی کمیته امداد هستند و در خصوص پاساژ به جهت خودکفایی مددجویان به ۸۰ سرپرست خانوار واگذار شده که هیچ درآمدی عاید کمیته امداد نمی شود و اما درآمد باغ کیوی به مجتمع اقتصادی باز می گردد که در زمینه های کمک به مددجویان، ازدواج و تحصیل آنان هزینه می شود.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.