پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 7567
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 13 آبا, 1396 - 16:28
 •   

  رئیس اوقاف و امور خیریه رودسر: دولتمردان آمریکایی فرعون زمانه هستند

  رئیس اوقاف و امور خیریه رودسردر جمع راهپیماییان واجارگاه گفت: دولتمردان آمریکایی فرعون زمانه هستند

  به گزارش خبرنگار کلاچای خبر ، حجت الاسلام عباس خوبرو در جمع راهپیمایان ۱۳آبان واجارگاه گفت:سیزده آبان روز بسیار مهمى است؛ به یک معنا روز دانش‏ آموز است، به یک معنا روز دانشجوست، به یک معنا روز استوارى ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است

   

  وی اضافه کرد:  ما در آبان‌ماه مناسبت های ویژه ضدآمریکایی داریم، ۴ آبان‌ماه سالروز سخنرانی امام خمینی (ره) علیه قانون ضدبشری کاپیتولاسیون یا اعطای مصونیت قضایی به آمریکایی‌ها بود که حقیقتا اهانت به یک ملت به حساب می‌آمد. در پی این سخنرانی، ۱۳ آبان‌ماه ماموران طاغوت امام را دستگیر کردند و به تهران بردند و سپس به ترکیه تبعید کردند.

   

  رئیس اداره اوقاف  و امور خیریه شهرستان رودسر ادامه داد: ۸ آبانماه سالروز شهادت محمد حسین فهمیده نوجوان ۱۳ ساله که امام عظیم الشان او را رهبر می داند و روز بسیج دانش آموزی است یعنی بسیجی با خون خودولایت راامضا و‌دفاع می کند ولی دست در دست دشمن نمیدهد  و ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست دانشجویان پیرو خط امام در سال ۵۸ که انقلاب دوم نیز لقب گرفت . شما در رابطه با جنایت‌های آمریکا سخنان زیادی شنیده اید (جنایت نظامی و اقتصادی و فرهنگی ) ، و مساله مبارزه با آمریکا ریشه عقیدتی و اعتقادی دارد.

   

  حجت الاسلام خوبرو گفت:در قرآن نماد استکبار فرعون است، خود برتر بینی و خود را آقابالاسر دانستن از نخستین ویژگی‌های فرعون در قرآن است و حداقل در این زمینه و در دنیای امروز دولتمردان آمریکایی اینگونه هستند، آمریکا در ۵۰ سال اخیر به ۲۵ کشور جهان حمله مستقیم یا غیرمستقیم نظامی کرده است.

   

  وی تصریح کرد: تا وقتی که‌مردم شعار مرگ بر آمریکا سر میدهند تسلط دوباره آمریکا بر این کشور ممکن نیست و ملت و دولت از هیچ‌کدام از قدرتهای استکباری واهمه و ترسی ندارد و جوانان و دانش آموزان و دانشجویان ادامه دهنده مکتب عاشورا هستند که شعارشان هیهات من الذله و تا آخرین نفس ایستاده‌ایم و آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

   

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودسر اظهار کرد:ما از آمریکای عهد شکن جنایتکار چه انتظاری می توانیم داشته باشیم همه را به بازی گرفته که بر جام را تائید کند یا نه و سپاه که برآمده از مردم و ملت است را توهین و تهدید کند آمریکا بداند مردم و ملت ایران همواره مدافع آرمانهای انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران خواهد بود و مساله سپاه و تجهیزات دفاعی قابل گفتگو نیست و و خط قرمز نظام است و آمریکا در مبارزه با تروریسم اگر راست می گوید با داعشی که خود بوجود آورده مبارزه کند وبا تروریسم دولتی اسرائیل مبارزه کند و دشمن اصلی اسلام و قرآن آمریکا و فرزند فاسدش اسرائیل است.

  برچسب ها :

  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.