پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 729
 • تعداد نظرات : 5 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 مهر, 1394 - 05:06
 •   

  فرزند حاج رحمت غلامی:نام پدرمان در هیچکدام از لیستهای منتشر شده حج و زیارت نیست اما می گویند که کشته شده است!

  فرزند حاج رحمت غلامی در ادامه گفت: تا کنون سه لیست اسامی کشته شدگان، مفقودین و مجروحین منتشر شده که نام پدرمان در هیچکدام از لیستها نیست و این در حالیست که مادرمان که در منا حضور دارد می گوید که به او خبر کشته شدن پدر را داده اند. به گزارش کلاچای نیوز فاجعه منا […]

  فرزند حاج رحمت غلامی در ادامه گفت: تا کنون سه لیست اسامی کشته شدگان، مفقودین و مجروحین منتشر شده که نام پدرمان در هیچکدام از لیستها نیست و این در حالیست که مادرمان که در منا حضور دارد می گوید که به او خبر کشته شدن پدر را داده اند.

  حاج رحمت غلامی جیرکلبه گزارش کلاچای نیوز فاجعه منا و رویدادهای روز عید قربان موجب عروج بیش از ۱۳۰ نفر از هم وطنان عزیز شده است. متاسفانه عدم مدیریت آل سعود از خارج از یک طرف و عدم اطلاع رسانی صحیح و به موقع سازمان حج و زیارت از طرف دیگر، موجب نگرانی و آزرده خاطر شدن خانواده های داغدار حاجیان شهید روز عید قربان شده است. از همین رو خبرنگار ۸دی با خانواده حاج رحمت غلامب جیرکل یکی از حاجیانی که در روز حادثه حضور داشته، ارتباطی برقرار کرده که در ادامه می خوانید:

  فرزند حاج رحمت غلامی گفت: متاسفانه در روز پنجشنبه خبری به ما رسید که پدرمان در حادثه منا کشته شده است و ما و خانواده را غرق در عزا و ماتم کرد. نکته عجیب آن است که در همان روز در حالیکه شبکه خبر و حج و زیارت گیلان اسم ابوی مان را به عنوان کشته شدگان اعلام کرد اما سایت حج و زیارت کشور اسمی از ایشان نبرده بود!

  وی در ادامه با ابراز ناراحتی گفت: اما ماجرا به همینجا ختم نشد و صبح جمعه نام پدرمان در لیست حج و زیارت قرار گرفت. اما باز هم ظهر جمعه نام پدرمان از لیست کشته شدگان حذف شد.

  فرزند حاج رحمت غلامی در ادامه گفت: تا کنون سه لیست اسامی کشته شدگان، مفقودین و مجروحین منتشر شده که نام پدرمان در هیچکدام از لیستها نیست و این در حالیست که مادرمان که در منا حضور دارد می گوید که به او خبر کشته شدن پدر را داده اند.

  وی در پایان خواهان رسیدگی و اطلاع رسانی هرچه سریعتر توسط نهادهای مسئول شد و گفت: خانواده مان از نظر روحی بشدت تحت فشار هستند و ما منتظریم هر چه سریعتر به خبر صحیح و نهایی برسیم.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: 5
  1. انسان بزرگي هستن.اميد كه از داشتنشون محروم نشيم

  2. http://hajnews.ir/Default.aspx?tabid=89&ID=5770
   اسامی جان باختگان تا روز دوشنبه
   که اسم ایشون توش هست

  3. انشاا…. که بزودی پیدا میشن.. واقعا مرد بزرگی بودند

  4. از اولین لیستی که منتشر شد اسم پدرشون بود. همون شب ۵شنبه. که فردا صبحش مامان گفت خبر درسته. خدا بیامرزتشون 🙁 خیلی دردناکه

  5. ش.مشفق قاسم آباد

   عروج ناباورانه هموطنان عزیزمان در فاجعه غمبار منا را به عموم بازماندگان ایشان عرض تسلیت و برای درگذشتگان طلب غفران الهی را از خداوند منان مسئلت دارم.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.