پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 6709
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 25 مرد, 1396 - 06:15
 •   

  رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر: توسعه ، تجهیز و تعمیر اماکن ورزشی از اولویت هاست

  رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر گفت: توسعه ، تجهیز و تعمیر اماکن ورزشی از اولویت هاست

  به گزارش کلاچای خبر، رضا مودبی در جمع اصحاب رسانه  اولیت های مهم این اداره را در سالجاری توسعه، تجهیز و تعمیر اماکن ورزشی ذکر و گفت: تلاش می کنیم با جذب اعتبار مناسب از محل تملک دارایی ها این طرح ها را اجرایی و عملیاتی کنیم.

   

  وی از جمله این موارد را آماده سازی زمین های ورزشی روستای جعفرسرای رحیم آباد و مریم دشت واجارگاه و طرح بهسازی سالن های ورزشی منطقه و تعویض کفپوش های این سالن ها ذکر کرد.

   

  رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر همچنین از احداث چمن مصنوعی در استادیوم شهید قاسمی خبر داد و گفت: با رایزنی هایی که با نماینده مردم رودسر و املش صورت گرفته ، تلاش می کنیم از محل منابع ملی این پروژه را به مرحله اجرا درآوریم.

   

  مودبی در مورد توقف پروژه استخر شنای رودسر گفت به مجرد برطرف شدن مشکل حقوقی مابین اداره ورزش و جوانان و شهرداری روند اجرای پروژه از سر گرفته می شود و بخش خصوصی در این زمینه آمادگی لازم را دارد.

   

  وی با اشاره به ساخت سالن ورزشی چنیجان گفت: متاسفانه به دلیل کمبود اعتبار روند ساخت آن متوقف و آنچه مورد تاکید است ادامه اجرای پروژه است تا خواسته اهالی ورزش منطقه محقق شود.

   

  رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر به برگزاری جشنواره های بومی و محلی در تابستان امسال در این شهرستان خبر داد و گفت: جشنواره های بومی محلی در مناطق مختلف این شهرستان همچون جواهردشت چابکسر ، زیاز رحیم آباد و در شهرهای کلاچای و واجارگاه برگزار می شود.

   

  مودبی یادآور شد این شهرستان ۸۰۰۰ ورزشکار سازمان یافته دارد.

  تهیه خبر: عباس جعفری


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.