پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 6575
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 2 مرد, 1396 - 07:36
 •   

  عباسی: روحانی و لاریجانی درباره کابینه صحبت‌هایی داشته‌‌اند

  عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه دیدار با روحانی مصوبه جلسه اعضای این هیئت است، گفت: این موضوع در هیئت رئیسه با حضور دکتر لاریجانی تصویب شد بنابراین اگر از سوی دولت هم برای این دیدار مصلحت لازم وجود داشته باشد، این جلسه برگزار می‌شود.

  به گزارش کلاچای خبر اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر با اشاره به زمان دیدار هیئت رئیسه مجلس با حسن روحانی گفت: مقرر شد تا نایب رئیس اول مجلس در رابطه با دیدار هیئت رئیسه با رئیس جمهور هماهنگی‌های لازم را داشته باشد.

  وی افزود: با این حال برگزاری جلسه هیئت رئیسه مجلس با رئیس جمهور بستگی به نظر آقای روحانی دارد که در چه زمانی قصد دارند این دیدار برگزار شود لذا با وجود این ما آمادگی خود را نسبت به این جلسه اعلام کرده‌ایم.

  عباسی با اشاره به اینکه دیدار با روحانی مصوبه جلسه اعضای هیئت رئیسه مجلس است، ادامه داد: این موضوع در هیئت رئیسه با حضور دکتر لاریجانی تصویب شد بنابراین اگراز سوی دولت هم برای این دیدار مصلحت لازم وجود داشته باشد، این جلسه برگزار می‌شود.

  عضو هیئت رئیسه مجلس در پاسخ به سوالی مبنی برا ینکه احتمال دارد در این جلسه رئیس جمهور فهرست اسامی اعضای کابینه را مورد مذاکره قرار دهد و یا خیر ؟ گفت: این موضوع در صلاح واختیار رئیس جمهور است که بخواهد در کدام موارد با هیئت رئیسه مجلس مشورت کند ولی احتمال می ‌دهیم که اراده لازم وجود داشته باشد همچنین باید گفت که آقای دکتر روحانی با آقای لاریجانی در این رابطه صحبت‌هایی داشته اند و دارند که نیاز است با هیئت رئیسه همه این ارتباط وجود داشته باشد.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.