پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 6161
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 9 خرد, 1396 - 14:53
 •   

  روح الله قهرمانی؛ استاندار مورد علاقه محمود احمدی نژاد

  ظهر امروز خبر درگذشت روح الله قهرمانی استاندار اسبق گیلان منتشر شد.

  کلاچای خبر:: ظهر امروز خبر درگذشت روح الله قهرمانی استاندار اسبق گیلان منتشر شد.

  مدیر امور رسانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص گفت: « بنابر گزارشات واصله مهندس قهرمانی چابک از صبح امروز به تماس های متعدد خانواده پاسخ نداده بود و زمانی که فرزندان وی به منزل مراجعه می کنند با جسم بی جان وی مواجه می شوند که سریع ایشان را به بیمارستان انتقال می دهند. متاسفانه ایشان در زمان مراجعه به بیمارستان فوت کرده بود و علت مرگ مرحوم قهرمانی چابک، استاندار اسبق گیلان در دست بررسی است.»

  قهرمانی در دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد و از سال ۸۶ تا ۸۹ استانداری گیلان را بر عهده داشت. وی از جمله مدیران مورد علاقه احمدی نژاد بود. در سال ۸۹ احمدی نژاد در جمع تعدادی دانشجوی گیلانی خبر از تغییر قریب الوقوع استاندار گیلان داد و گفت که قهرمانی به عنوان سفیر ایران در کویت منصوب خواهد شد. پس از انتقاد آن جمع دانشجو نسبت به تصمیم دولت مبنی بر به کاری گیری قهرمانی به عنوان سفیر، احمدی نژاد از او به عنوان مدیری توانمند یاد کرد و از تصمیم دولت دفاع کرد.

  همچنین به دنبال برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که صلاحیت قهرمانی به عنوان کاندیدا حتی در هیئت اجرایی حوزه انتخابیه رشت تایید نشده بود، احمدی نژاد در سفر گیلان با ابراز ناراحتی از استاندار وقت علت عدم تایید قهرمانی در هیئت اجرایی را جویا شده بود.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.