پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 5358
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 8 دی, 1395 - 06:03
 •   

  عده ای با گذشت ۷ سال از فتنه در صدد تطهیر فتنه گران هستند

  رئیس جبهه ایستادگی گیلان اظهار کرد:عده ای با گذشت ۷ سال از فتنه در صدد تطهیر فتنه گران هستند رمضان یوسفی در گفتگو با خبرنگار کلاچای خبر به تشریح حماسه نهم دی ماه ۸۸ پرداخت و گفت: در آن حماسه بزرگ ثابت شد که خواص در معرض چالش بزرگی بنام انحراف از مکتب امام(ره)هستند.   وی […]

  رئیس جبهه ایستادگی گیلان اظهار کرد:عده ای با گذشت ۷ سال از فتنه در صدد تطهیر فتنه گران هستند

  رمضان یوسفیرمضان یوسفی در گفتگو با خبرنگار کلاچای خبر به تشریح حماسه نهم دی ماه ۸۸ پرداخت و گفت: در آن حماسه بزرگ ثابت شد که خواص در معرض چالش بزرگی بنام انحراف از مکتب امام(ره)هستند.

   

  وی ادامه داد: برخی روشنفکران تا قبل از حادثه ۹دیماه ۸۸ نهضت عاشورا وقیام اباعبدالله الحسین(ع) را زیر سئوال می بردند که در این روز بزرگ در مسیر گمراهی و ضلالت قدم گذاشتند.

   

  رئیس جبهه ایستادگی گیلان افزود:در آن ایام  طرفداران فتنه ،مکتب ناب عاشورا را متحجر و واپسگرا تلقی می کردند و به ظاهر ژست روشنفکری قیام امام حسین(ع) را زیر سئوال می بردند ولی حماسه ۹دی موجب شد چهره واقعی آن ها برای همگان نشان داده شود و به طوری که عوام نیز از شناخت آنان عاجز نماندند و در مقابل شان قیام کردند.

   

  یوسفی قیام مردمی ۹ دی را در امتداد نهضت عاشورا بیان کرد و گفت: بصیرت مردمی در ۹دی سال ۸۸ یادآور لزوم پیروی از دستاورد بزرگ نهضت عاشورا است که در این بین نباید نقش رهبری جامعه اسلامی را نادیده گرفت.

   

  وی با اذعان به اینکه ملت ایران گوش و دل به ولی فقیه خود سپرده اند، اظهار داشت: مردم ایران ثابت کرده اند در هر زمان حساس که ولی فقیه اعلام کند پای دستاورد های نظام ایستادگی و از عزت و استقلال و اصول و مبانی و آرمان های انقلاب دفاع خواهند کرد.

   

  رئیس جبهه ایستادگی گیلان با بیان اینکه قیام مردمی ۹ دی ۸۸ در مبارزه با عده ای آشوبگر و خواص بی بصیرت در تاریخ ایران ماندگار خواهند ماند، افزود: هرچه مجموع دلایل باعث پدید آوران حماسه ۹دی و موجب تحیر استکبار از اینکه مردم ولایی ایران پای دستاوردهای امام راحل و شهدای انقلاب و رهبری ایستاده اند شد در نقطه مقابل مزدوران داخلی از عملکرد خود پشیمان نشدند و عده ای با گذشت ۷ سال از آن اتفاق در صدد تطهیر فتنه گران هستند اینها باید بدانند مردم در صیانت از این دستاورد بزرگ سخت تر و مقاوم تر خواهند بود.

   

  رمضان یوسفی با اعلام اینکه جوانان طلایه دار مقاومت ملی هستند، گفت: استکبار جهانی بداند تنش برای جوانان این مرز و بوم رد شده است و طلایه دار مقابله با انحراف از مسیر انقلاب جوانان عظیم خواهند بود.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.