پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 4518
 • تعداد نظرات : 19 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 18 فرو, 1395 - 07:10
 •   

  جوابیه عضو شورای شهر به یک خبر کلاچای نیوز+عکس

  در پی خبری که در این سایت خبری مبنی بر “مهره چینی جدیدشهردارکلاچای برای جلوگیری از استیضاحش/همسر عضو شورا مسئول روابط عمومی شد!!!” منتشر شده بود ، محمود سمیع پور عضوشورای شهر کلاچای جوابیه ای صادر نمود. به گزارش خبرنگار کلاچای نیوز در پی خبری که در این سایت خبری مبنی بر “مهره چینی جدیدشهردارکلاچای برای […]

  در پی خبری که در این سایت خبری مبنی بر “مهره چینی جدیدشهردارکلاچای برای جلوگیری از استیضاحش/همسر عضو شورا مسئول روابط عمومی شد!!!” منتشر شده بود ، محمود سمیع پور عضوشورای شهر کلاچای جوابیه ای صادر نمود.

  به گزارش خبرنگار کلاچای نیوز در پی خبری که در این سایت خبری مبنی بر “مهره چینی جدیدشهردارکلاچای برای جلوگیری از استیضاحش/همسر عضو شورا مسئول روابط عمومی شد!!!” منتشر شده بود ، محمود سمیع پور عضوشورای شهر کلاچای جوابیه ای صادر نمود.

  این رسانه در راستای تنویر افکار عمومی جوابیه عضو شورای شهر را منتشر می نماید.

  جوابیه محمود سمیع پور

   

  انتشار یافته: 19
  1. با سلام
   همه ما شاهدیم که اقای محمود سمیع پور از بدو ورود به شورا بدون هیچگونه حاشیه ای،صادقانه در حال خدمت میباشند

  2. مطالبی که منبع مشخصی نداشته باشد کذب محض است

  3. متاسف برای کسی باید بود که چشمانش بسته است و سالم ترین عضو شورا را دل چرکین میکند. محمود جان تو کلاچایی هستی و بس. ما تورا خواستیم و میخواهیم.

  4. تو اگه حرف زنی محمود ما، ما در عمل با تو شویم
   تو یه فتوا بده محمود ما، تا ببینی که چی شویم

  5. محمود جان ماهمه دنبال توییم
   محمود جان شیفته کردار توییم
   توی شورا و تو شهرداری ما
   محمود جان عاشق رفتار توییم

  6. تو کلاچای عزیز و محبوب کیه
   حاج محمود سمیع پوره
   توی شوارا رفیق و خاکی کیه
   حاج محمود سمیع پوره
   توی هر وعده وفای به عهد کیه
   حاج محمود سمیع پوره
   توی قدرت شخص مردمی کیه
   حاج محمود سمیع پوره
   توی شهر از همه بومی تر کیه
   حاج محمود سمیع پوره

  7. آقای سمیع پور جهت اطلاع شما و همکاران محترمتان
   نامه شورا با نام و امضاء رئیس شورا و در نبود رئیس شورا با امضاء نائب رئیس شورا امضاء و مهر زده میشود که این امضاء شما و مهر در نامه شورا عدم وجاهت قانونی دارد این الفبای نامه نگاری سازمانی است
   مهرشورای کلاچای چه بی اعتبار شده است ؟
   ما که مطلع نبودیم درپی درج خبر پیگیرشدیم
   متوجه شدیم برادر ایشان در آتشنشانی و همسر ایشان مسئول روابط عمومی شهرداری کلاچای در حال حاضر هستند و هر دوی ایشان در زمان آقای لاهوتی شهردار محترم مشغول به کار شده اند آیا آقای سمیع پور این رانت محسوب نمیشود ؟
   بی حاشیه ترین شورا ایشان باشند با حاشیه ترینشون کدوم هستند؟؟؟؟؟

  8. باید در نظر داشت که ما شناخت کامل نسبت به اقای سمیع پور داریم و ایشون از موثقان شهر هستند
   درود بر اقای سمیع پور

  9. واقعا جای تاسف داره ایشون فقط پدر مادرشو تو شهرداری نیاورد

  10. شوراهای دیگه خواهرزاده برادر خانم و پسر عموهاشونو اوردن هیچ مشکلی نبود بعد واسه کسی که بدون هیچ ایرادی داره کار میکنه حاشیه درست میکنید
   درود به محمودخان که دلی همچو دریا داره

  11. ما خودمون شاهدیم که تنها کسی که تو انتخابات کمترین هزینه ای رو هم نکرد سمیع پور بود.کمی هم با وجدان باشید.

  12. ما خودمون شاهدیم که تنها کسی که تو انتخابات کمترین هزینه ای رو هم نکرد سمیع پور بود.کمی هم با وجدان باشید.

  13. خداوکیلی من از جناب آقای سمیع پور هیچ بدی ندیدم.هروقت هم به شورا مراجعه کردم ایشون تشریف داشتند.چرا بقیه اعضای شورا تو روزشون حضور ندارند؟

  14. اگر آقای سمیع پور دو نفررو معرفی کرد حداقل سالم هستند.

  15. خدمت مردم عزیز و فهیم کلاچای عرض کنم اقای سمیع پور از بدو ورود سالمترین عضو بوده و هست پس به ناحق نباید ایشونو زیر سوال بود. باید چشارو وا کردو بادقت بیشتری به اطراف نگاه کرد و مشکل اصلی را پیدا کرد.
   همه اعضا خوبن ولی محمودخان واقعا سالم و خاکی هستن.
   باید قدر این انسانو دونست

  16. اقا ختم کلام همه این جوسازیها از یکی ازین اعضاء شورا شروع میشه که خودشو پیر شهرو همه کاره شهرداری میدونه اونوقت صد تا از فامیلای سببی و نصبی خودشو اورده سرکار وای میسته بقیه رو زیر سوال میبره. بابا برو دنبال کارت دیگه اخه با اینو اون چیکار داری بس کن تورو قران بخاطر رای حاضره هرکاری بکنه. اقا مهدی اقا محمود تو قلب ما جا دارن لطف کن اینارو تخریب نکن به فکر عاقبتو اخرتت باش اقای …

  17. همه از اوضاع و احوال شورای شهر کلاچای کم و بیش باخبر هستیم.چیزی که عیان است چه حاجت……
   این شهر زیبا با مردمان لایق نیازمند شورای شهر لایق میباشد.

  18. با سلام خدمت دوستان و بزرگواران
   با نیم نگاهی که به این سایت داشتم .جبهه گیری تند مسئولان محترم سایت علیه شهرداری کاملا مشهود هست.چرا که جایی از محسنات و زحمات شهرداری ،هرچند جزئی هیچ بخث،گفتگو و گزارش ساده ای ندیدم.
   این یکطرفه رفتن بسیار معنادار است.
   نکته ی دیگر در لحن و نحوه ی بیان هست.لحنه خصمانه در شیوه ی نوشتار کاملا مشخص است.
   در گفتن عیب دگران بسته زبان باش
   با خوبی خود عیب نمای دگران باش
   اینجا تماما عیب جویی می بینم تا انتقاد و نقد.عیب جویی، غیر از اصلاح است. در پاره ای موارد، لازم است برخی از عیب ها برای اصلاح گفته شود
   در کنار اینها بزرگترین امتیاز یک کار ژورنالیستی مستند گرایی هست.
   من خبر و مستنداتی ندیدم که از جانب سایت مبنی برتصمیم شورا ،آنهم چد بار برای استیضاح شهردار ارائه شده باشد.بر اساس چه مستنداتی گردانندگان سایت این حرفها را زده اند؟
   در خبرها نوشته شده:«شهردار کلاچای در تصمیم اخیرش مجید عیسی پور را به خدمات شهر بازگرداند »
   ایشان به کار قبلی خود باز گردانده شده اند.جایی که شهردار آن برای چنین کارهای تنواند حرکت و تصمیم گیری داشته باشد جای بسی تاسف است.
   نتیجه گیری من از این گفتمان اینست که احتمالا گردانندگان این سایت عده ای جوان بی تجربه هستند(ضعف در نگارش و ویرایش را هم به این نتیجه گیری اضافه کنید)که به دنبال بالا بردن آمار باز دید سایت خود بوده یا هدف متاسفانه منفی تری دارند.چرا انتخاب سوژه ای محبوب برای تخرییب نمی تواند ناشیانه باشد و هدفمند بودن آن کاملا مشخص هست.چرا که در شهر کوچکی مثل کلاچای سابقه ،اعمال و رفتار تمامی اعضای شورا زیر ذره بین هست.چرا آقای سمیعی پور؟
   در نظرات بالا آمده تا به امروز یک کامنت مخرب و علیه ایشان ندیدم.
   از مدیریت و گردانندگان سایت خواهش می کنم در نوع نگرش و اهداف خود باز نگری نمایند و در کنار آن اصول اولیه ای را که یک ژورنالیست باید بداند را یاد بگیرند

  19. با سلام
   همه همشهریان عزیز از کیفیت و عملکرد اعضای شورا و شهردار محترم بیشتر از هر کس دیگر اطلاع دارند. صداقت و شایستگی و کارنامه کاری آقای سمیع پور هم بر کسی پوشیده نیست . ولی با توجه به مشکلات بیکاری و بی عدالتی هایی که اکثر مردم و بخصوص جوانان تحصیلکرده را آزار میدهد آیا رواست که هر کدام از اعضای شورا چند تن از بستگان و آشنایان سببی و نسبی خود را بدون آزمون و اثبات شایستگی و کارآمدی نسبت به سایر متقاضیان اشتغال در شهرداری معرفی و استخدام نمایند ؟
   از برادر عزیزم آقای سمیع پور انتظار پاسخ به این سوال را دارم که آیا واقعا شهرداری به حدود ۳۰ نفر نیروی جدید احتیاج داشته و بر اساس کدام آزمون و معیاری نسبت به جذب آنها اقدام شده است ؟؟؟


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.