پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 4465
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 17 فرو, 1395 - 06:15
 •   

  برگزاری مسابقه ای با عنوان «دل نوشته ای برای مادران شهید»

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسرگفت:این مسابقه با همکاری کانون بسیج هنرمندان رودسر و همزمان با برگزاری کنگره ملی ٨٠٠٠ شهید استان گیلان برگزار می شود.  به گزارش کلاچای نیوز ، علی فلاح رنجبر در گفتگو با خبرنگار پانا ی گیلان،با بیان اینکه وجود خانواده های شهدا و ایثارگر در نظام سبب امید در جامعه […]

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسرگفت:این مسابقه با همکاری کانون بسیج هنرمندان رودسر و همزمان با برگزاری کنگره ملی ٨٠٠٠ شهید استان گیلان برگزار می شود.

  دلنوشته به شهدا به گزارش کلاچای نیوز ، علی فلاح رنجبر در گفتگو با خبرنگار پانا ی گیلان،با بیان اینکه وجود خانواده های شهدا و ایثارگر در نظام سبب امید در جامعه می شود، اظهار کرد: اقتدار نظام و امنیت و عزت کشور را مدیون صبر و استقامت مادران و خانواده های شهدا می دانیم.

  این مسوول ادامه داد: علاقمندان از سراسر کشور برای شرکت در مسابقه «دلنوشته ای برای مادران شهدا» می توانند حرف دل خود را با یاران حماسه و مقاومت در میان گذاشته و آثار خود را تا پایان اردیبهشت ٩٥ به نشانی الکترونیکی rudsar@farhang.gov.ir و یا به کانون بسیج هنرمندان مستقر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ارسال کنند.

  رنجبر تصریح کرد: به ٥ نفر از شرکت کنندگان که بهترین دلنوشته را ارائه دهند هدایایی به رسم یادبود اهدا و تمامی آثار رسیده نیز در کتابی با نام دلنوشته ای برای مادران شهید چاپ خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.