پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 4455
 • تعداد نظرات : 12 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 16 فرو, 1395 - 12:21
 •   

  عضوشورای شهر کلاچای:من در هیچ کدام از عزل و نصب ها نه دخالت داشتم و نه اطلاع

  محمود سمیع پور عضو شورای شهر کلاچای نسبت به خبر صبح امروز این پایگاه خبری واکنش نشان داد و گفت: در خصوص هیچ کدام از عزل و نصب ها نه دخالت داشتم و نه اطلاع. به گزارش خبرنگار کلاچای نیوز، صبح امروز خبری در این سایت خبری درج گردید مبنی بر ” مسئولیت گرفتن همسرعضو شورای […]

  محمود سمیع پور عضو شورای شهر کلاچای نسبت به خبر صبح امروز این پایگاه خبری واکنش نشان داد و گفت: در خصوص هیچ کدام از عزل و نصب ها نه دخالت داشتم و نه اطلاع.

  محمود سمیع پوربه گزارش خبرنگار کلاچای نیوز، صبح امروز خبری در این سایت خبری درج گردید مبنی بر ” مسئولیت گرفتن همسرعضو شورای شهر در روابط عمومی شهرداری” که مورد واکنش این عضو شورای اسلامی شهر کلاچای قرار گرفت.

  محمود سمیع پور اظهار داشت : بنده چه آن زمانی که همسرم  بدون حقوق و مزایا در مجموعه شهرداری فعالیت داشت ، از رانت استفاده نکردم و چه الان که کارش درست شده است و این خارج از عقل است که بیایم و در عزل و نصب های داخلی شهرداری دخالت کنم .

  وی ادامه داد : از چگونگی عزل و نصب هایی که در این چند روز در شهرداری کلاچای صورت گرفته اطلاعی نداشتم و هیچ نظری در این خصوص اعلام ننموده ام.

   

  برچسب ها :
  انتشار یافته: 12
  1. آيا برادر و همسرتان در زمان شما در شهرداري شاغل نشدند ؟
   يا كلا منكر اين قضايا هستيد ؟
   ميشه از رانت تعريفي داشته باشيد ؟
   چرا به شعور مردم توهين ميكنيد ؟

  2. آقای سمیع پور لطفا دست بردار از مظلوم نمایی و سعی کن پولی ک از شورا میگیری حلال باشه.مردم رو شما اعضای شورا چه فرض کرده اید؟؟
   صبر مردم حدی داره…

  3. تنها عضوی که صادقانه در این شهر خدمت میکند اقای سمیع پور است و بنده در جریان این موضوع هستم که ایشان دخالتی در امور نکرده و حتی نامبردگان از طریق مراحل قانونی مشغول به کار شدند
   کسانی دنبال منفعت هستند که دم به لحظه در راهروهای شهرداریند و به دنبال شهردار به این سو ان سو میروند
   ایشان در مدت سه سال شورا هنوز در منزل استیجاری زندگی میکنند وحتی وسیله نقلیه ای نیز برای خود ندارند
   کسی را به حق تخریب کنید که مشکل دارد نه اینکه به ناحق سالم ترین عضو شورا را زیر سوال ببریید

  4. چرا در مورد خواهرزاده آقای عابدینی (رسولیان)که در آتش نشانی مشغول بکار است چیزی نمینویسید؟یا در مورد داماد ایشان(زاهد)که پیمانکار شهرداری هست چیزی نمیگویید؟

  5. به نظرم ایشان کم حافظه شد وقبل از اینکه به شورا راه پیدا کنه همسر وبرادرش در شهرداری مشغول بوده همه میدانند

  6. این موضوع دروغه و لطفا اون کسی که این اخبار مسخره رو پخش میکنه اول تحقیق کنه و این چرت و پرتا رو تو مغز مردم نکنه و اقای سمیع پور رو که یکی از صادق ترین عضو های شورای شهر بوده خراب نکنه ناگفته نماند قطعا با اون کسی که این خبر رو پخش کرده برخورد خواهد شد.

  7. شما اصلا در حدی نیستید که بخواهید انتقاد کنید به نظر من شما بیشتر یه ادم حسود هستید که دوست دارید الکی مردمو خراب کنید وگرنه اقای سمیع پور یک عضو کاملا صادق هست و خواهد بود.

  8. تنها کسی از اعضای شورا که همیشه در حال خدمتگزاری و همیشه دم دست هست آقای سمیع پوره.لطفا اینقدر بی انصاف نباشید.

  9. ما که میدونیم این برچسب ها و خراب کردنها و پاپوشها از کجا آب میخوره!!ولی با این ترفندهای بچه گونه نمیتونین سمیع پور رو خراب کنین.

  10. این روز ها دغدغه ما باید آبادانی شهر مان باشد نه این حرف هاین حرف ها بوده آیا چیزی تغییر کرده این روز ها مردم حساس شده اند و مطالب بسیاری می گویند از سر کار آمدن افرادی که سواد هم نداشته چون دایی طرف جزء شورا بود از سر کار آمدن افرادی که برادرش جزء شورا بوده این کار از پایه خرابه به ضرر شهروند. باید یه فکر بهتر بشه تا آب از اینکه هست گلالوده تر نشه که بعضی ها بفکر ماهی گرفتن باشن

  11. همه ی ما میدونیم که رای آقای سمیع پور به صورت خودجوش بوده. چه نتیجه ای میگیریم؟یعنی تو دل مردم جای داره.یعنی از جنس مردم هست.وکسی که از جنس مردم باشد هرگز به مردم پشت نمیکند.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.