پایگاه خبری تحلیلی کلاچای خبر
 • کد خبر : 1739
 • تعداد نظرات : 12 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 29 آبا, 1394 - 15:02
 •   

  در همایش اصلاح طلبان کلاچای؛تابلوی ایست از ما بهتران به روی حضور خبرنگاران !!!

  عصر امروز دومین مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان شهرستانهای رودسر و املش با موضوع علل عدم توسعه  شهرستانهای مذکور درتالار اسیا(سینمای سابق )کلاچای برگزار شد. خبرنگار کلاچای نیوز که برای پوشش رسانه ای این خبر به محل همایش در تالارآسیاکلاچای حضور پیدا کرده بود با تابلوی ایست آقایان اصلاح طلب مواجه شد و وقتی دلیل آن را […]

  عصر امروز دومین مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان شهرستانهای رودسر و املش با موضوع علل عدم توسعه  شهرستانهای مذکور درتالار اسیا(سینمای سابق )کلاچای برگزار شد.

  ایستخبرنگار کلاچای نیوز که برای پوشش رسانه ای این خبر به محل همایش در تالارآسیاکلاچای حضور پیدا کرده بود با تابلوی ایست آقایان اصلاح طلب مواجه شد و وقتی دلیل آن را جویا شد ، رضایی (که ورودی سالن همایش ایستاده بود) در پاسخ گفت: حضور رسانه ها در این جلسه با هماهنگی قبلی صورت گرفته است.

  خبرنگار ما خواستار صحبت با یکی از مسئولین این همایش شد و وقتی آقای رضایی پیغام خبرنگار ما را به آقای سالاری که میگفتند مسئول رسانه ای مجمع اصلاح طلبان می باشد وی نیز بر عدم حضور خبرنگاران غیر از سه رسانه همسوی خودشان تاکید نمود.

  عدم حضور در این جلسه خبرنگار ما باعث شد وی در تماس با یکی از بزرگان شهرستان موضوع را با وی در میان بگذارد که پس از چند دقیقه یکی از اعضای مجمع با خبرنگار ما تماس گرفت و با عذرخواهی از وی که دیگر (خبرنگار ما ) در شهر حضور نداشت، دعوت کرد در همایشی در حال اتمام  حضور پیداکند.

   

  حال سوال اینجاست جلسه ای که  مجوز صادر شده برای آن صحبت درخصوص علل عدم توسعه یافتگی منطقه باشد چرا باید فقط سه رسانه همسو  این مجمع در همایش حضور داشته باشند و خبری که از این جلسه خارج میشود فیلتر شده در اختیار مردم قرارگیرد، مگر مردم نامحرم شمایند که دیگر رسانه ها حق حضور ندارند!!!

  انتشار یافته: 12
  1. سلام -مسولین فقط وقتی رای بخواهند مردم عزیز می شوند و قابل اعتماد

  2. سلام ظاهرا در انتخاب رسانه ها هم اصلاحات کردند یعنی از رسانه های اصلاح نژاد شده استفاده می کنند .
   این تفکر سالهاست که تیشه به ریشه اسلام ، انقلاب و نظام زده

  3. این نیز بگذرد

  4. از روزی که منفعت طلبی و طلب قدرت دغدغه شد اوضاع مملکت اینگونه شد و گر نه مردم با دست خالی آن شاه ملعونی که همه ابرقدرتهای دنیا پشتش بودند رو از کشور بیرون کردند ،مردم ما خیلی نجیبند آقایون اگه نگران این کشور هستید این مسخره بازی ها و این عناوین سیاسی رو کنار بگذارید و به فکر این نظام و این مردم مظلوم وصبور باشید وگرنه شما که ماشاالله اوضاع مالیتون عالیه که فرصت ایجاد تفرقه و دودستگی دارید.

  5. به هر حال باید از ورود رسانه های تندرو و مغرضی چون شما جلوگیری کرد چون فقط به فکر منافع شخصی خود هستید نه مردم

  6. آقای محسن یعنی میخوای بگی،اصلاح طلبا به فکر مردم هستن،نگووو،داداااش،بعدممکنه در مورد شما فکر بد کنن،نگو

  7. ثابت شده نه اصلاح طلب و نه اصولگرا هیچکدام به فکر مردم نبوده اند بلکه هر کی به فکر خویشه
   روسای جمهور از اول انقلاب تا الانو نگاه کنید به غیر از رهبر انقلاب بقیه بعد از دوران ریاست شون الان چیکار میکنن؟یکی ممنوع التصویر – یکی در حصر – یکی مخالف رهبر – یکی زیر خاک – این اخری هم از اینکه اکبر عبدی رو تو هیئت دولت نیاورده ناراحته خدا به خیر کنه وضعیت روحانی رو

  8. سلام-نشست های بی بصیرت با حضوربعضی مسولین وبدون اینکه آقای بخشدارکلاچای ازاین نشست به فرمانداری گزارش بدهد.
   آقای محسن همین شماقبل ورودبه دانشگاه فرهنگیان دیدگاه مذهبی داشتیدولی آلان برعلیه بزرگان هم صحبت وهم ازمخالفین نظام دفاع میکنید وهمین شمانبودیدکه با ….خودتون ازاصلاح طلبان دفاع کردیدبعد وام کلان ازاصلاح طلبان گرفتید.
   متاسفم برای شما وجوانی شما-درست تصمیم گیری بکن بعدپشیمان میشوی-

  9. با سلام
   لازم به ذکر است که بگویم ر؛ اولا: ضایت اکثریت مردم از مدیریت اطلاحات خیلی بیشتر از زمانی است که اصولگرایان ببر مسند دولت نشسته بودند . کمی تفکر
   ثانیا : اصلاح طلبان هیچ گاه بدون مجوز نشست و کمپینی را برگزار نکرده اند ، حتی در کمپین گذشته ای که در تهران برگزار شد این گروه مجوز وزارت کشور را همراه داشتند ؛ اما گروهی از اصول گرایان و به قول معروف دلواپسان با مشت و چماغ به آن ها حمله ور شدند . در حالی که تاکنون مشاهده نشده که گروهی از اصلاح طلبان چنین برخوردی از خود نشان دهند . کمی تفکر
   ثالثا : آقای میلاد این حرف شما دور از شرع و موازین اخلاقی است ، کسی را که تفکر اصلاح طلبانه دارد را بدون دیدگاه مذهبی می دانید و آن ها را رد می کنید و هر کس را که مانند شما فکر می کند انسان مذهبی می انگارید .
   یک سوال : آیا میزان ایمان و اخلاص در عمل را شما ارزیابی می کنید ؟
   امیدوارم اخلاق و جوانمردی در بین جوانان رواج پیدا کند .
   با تشکر

  10. رضا رمضانی . سیاهکلرود

   بنام خدا

   فرمایشات مقام عظمای ولایت در باره اهمیت انتخابات و مجلس:

   یک نکته هم البته انتخاب نماینده ی دلسوز و مومن و علاقمند است، که آن هم مساله ی بسیار مهمی است. مردم باید کسانی را انتخاب کنند که به کانون های ثروت و قدرت متصل نباشند؛ کسانی باشند که واقعا مردم اینها را بخواهند ؛ بر طبق وجدانشان، بر طبق دینشان ، بر طبق وظائف انقلابی شان عمل کنند

  11. اصلا جلسه بزارند چه میخوان بکنن خدا شاهده اعماله

  12. مورچه چیه که کله پاچش چی باشه!
   خود اصلاح طلبا مگه کی هستن که حالا اصلاح طلبای کلاچای کسی باشن.
   اینا همه ریاست طلب هستن.


  نظرات

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.